ولایت
تولیدملی حمایت ازکار وسرمایه ایرانی
 
لینک دوستان
لینک های ویژه
مذهبی

بی تو در بیابان بی کسی ، چشمهامان را به موج انتظار سپرده ایم و آمدنت را به دردمندی دلهایمان مژدگانی می دهیم تا پژمردگی برگها را نبینیم و در گریه می خندیم تا باغ ما ، بهار، هماغوش هم باشند....

ماییم و آسمانی از بعضی ابرها را امید تیغ تو که انفچار برق و بروج و انتشار باران است و آب را به مذاق جویبار می رساند. با بیم همدستی و تشنگی، ماییم و این صحیفه ناتمام و چشمانی که در انتظار وصل توست بیاییم و شبهای شوق که به واژه های نه به به صبح می شود. ماییم و این روزگار فروخته و این جهان و ازده که به جای فریاد خمیازه می کشد. ماییم و راه معطر به وضوی زلال نیاز، ماییم و صفای سجاده ای که فرج را جستجو می کند. ماییم و تن تب کرده کوچه هایی که به فراخ ترین باغها می رسند. ماییم و آفتاب که در برابر چشمان تو حقیر است و افلاک لایق نیستند اگر نه می گفتیم که سپاهان تواند. دریا، شبنمی است چکیده بر غنچه ای از باغ تو، حسن، از تو می آموزد و "فیض" از تو بهره مند می شود قامت تو" قامت بلندی تا قیامت است. "رستگاری " در پی قدمت افتاده و "نجات" محتاج توست.

ماییم و دشت که نقطه ای است در برابر نگاهت. ماییم و کوه که شرمنده طاقت توست. ماییم و تو که بازتاب هدایت و مقتدای روشنی هستی! ماییم و کلام تو که انعکاس کتاب است وصدایت که پژواک وحی ناب و نگاهت که امتداد خط انبیاء است. ماییم و خط خون که تا قیامت جاری است. ماییم و نسل شقایق که آبروی ایثار است و دردمان داغ و درد و انتظار که اصل انفجار است . ماییم و فریاد که تا امدنت در فوران است. ماییم و قاموسی که از موج سرش راست و آسایش در حنایش خالی است ماییم و مصافی که سخت برقرار است. هنگامه ما تا هنگام ظهور تو برپاست.

نسل انتظار، ایستاده است و به بانگ بلند نام تو را در جهاد می خواند. نسل انتظار رخ به خون جگر می شویند. گه ناز می چشند و گه راز می شنوند. نسل انتظار در راهند و به بهانه ای به تقاعد دل نمی نشانند و جان نمی سپارند. نسل انتظاربیم عاقبت ندارند، جز آخرت که هنگام حضور است. نسل انتظار قوم به حق مشغولی هستند که گوش فرا داشته اند تا نسیم سعادت از جانبی بدمد و نور دیدارت از فرازی بتابد. این قوم از هجران تو بر سر نمی زنند، انها در انتظار تو سربر می کشند و بر نسل سیاهی می شورند که حزب شیطان است.

اینک ماییم و این نصب جاوید، این نیاز اسمانی به تو که اصل برائتی. ماییم و رحی رحیمانی که سزاوارهدایت نبوده اند و بر دلهاشان سیاهی. نابرخاستنی است.

قرارگاه تو در جان دوستان است. ما را تو درشب برات به مهمانی دلها می خوانی، ضیافتی که هشت آشنایی است، مجلسی که صدق اعتقاد و اخلاص عمل می دهند، محفلی که عین تعیین می بخشند و نرم وجدو جای حیرت و حقیقت است. شربتی که در حضور تو فرشتگان می نوشانند، از چشمه جذبه های ناب خورشید است.

اینک درشب میلاد تو، به "صبح" سوگند، هنگامی که بازدهد به "عصر" به "پیروزی" به "روزبازپسین" به

"طورسین" به "شهر" زیبای "امین" به فرشتگانی که جان می ستانند. به "قلم و آنچه می نویسد. به "آسمانی و به "روز موعود" و به "شاهد "مشهود" و به " مخبر و لیال عشر" که ترا می جوییم که مهدی مایی و درمان ما. نسل انتظار را دریاب که راه را برای امدنت آب می زنند. نسلی که به ستارگان شتابان و روان آسمان چشم دوخته اند و ازخدا تو را می خواهند....

 

 
طبقه بندی: دینی، ولایت،
[ 1391/05/5 ] [ 03:59 ب.ظ ] [ عمار ] [ نظرات ]
Weblog Themes By WeblogSkin :.
درباره وبلاگ


خدمت به یگانه منجی عالم بشریت

آمار سایت
آخرین بروز رسانی :
جهت دوستی

Powered by WebGozar